0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
England
Premier League
Southampton FC
-
-
Liverpool
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
United Arab Emirates
UAE League
Al-Nasr
۰
۰
Al Ain
inprogress
۲۱:۳۰
Al Wahda
۲
۰
Ittihad Kalba
inprogress
۲۱:۳۰
Al Khaleej Khor Fakkan
۱
۰
Al Jazira
inprogress
۲۱:۳۰
Baniyas FC
۰
۳
Al Sharjah SCC
inprogress
۲۱:۳۰
Al Wasl
۲
۴
Ajman
Finished
۱۸:۴۵
Emirates Club Ras Al Khaimah
۰
۱
Al Urooba
Finished
۱۸:۴۵
AL Dhafra
۰
۱
Shabab Al Ahli Dubai
Finished
۱۸:۴۵
Egypt
Premier League
El Zamalek
-
-
El Geish
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
El Gounah
۰
۱
Misr Lel Makasa
Finished
۱۸:۳۰
Future FC
۴
۳
Al Ittihad Al Sakandary
inprogress
۲۱:۰۰
England
Championship
Nottingham Forest
-
-
Sheffield United FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Uzbekistan
Super League
Navbahor
۰
۰
Neftchi Fargona
Finished
۱۸:۳۰
Metallurg Bekobod
۲
۱
Dinamo Samarqand
Finished
۱۸:۳۰
Nasaf Qarshi
۵
۰
PFK Qizilqum
Finished
۱۸:۳۰
Australia
A-League
Western United
۰
۱
Melbourne Victory
Finished
۱۳:۳۵
Georgia
Erovnuli Liga
FC Sioni Bolnisi
۰
۰
FC Dila Gori
Finished
۱۷:۰۰
FC Gagra
۰
۲
FC Samgurali Tskaltubo
Finished
۱۷:۰۰
FC Torpedo Kutaisi
۱
۱
FC Telavi
Finished
۱۹:۳۰
FC Dinamo Batumi
۵
۲
FC Lokomotivi Tbilisi
inprogress
۲۱:۳۰
Finland
Veikkausliiga
HJK Helsinki
۳
۲
FC Lahti
Finished
۱۹:۳۰
FC Haka Valkeakoski
۱
۱
Seinäjoen Jalkapallokerho
Finished
۱۹:۳۰
AC Oulu
۰
۳
KuPS Kuopio
Finished
۱۹:۳۰
Georgia
National League 2
FC Shuqura Kobuleti
۰
۰
FC Samtredia
Finished
۱۷:۳۰
FC Spaeri
۳
۱
FC WIT Georgia Tblisi
Finished
۱۷:۳۰
FC Rustavi
۲
۰
FC Gareji
Finished
۱۷:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Incheon United FC
۲
۲
Daegu FC
Finished
۱۵:۰۰
Suwon Samsung Bluewings
۲
۱
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۴:۳۰
Australia
FFA Cup
Murdoch University Melville
۱
۰
Ashfield SC
Finished
۱۶:۱۵
Bonnyrigg White Eagles
۳
۱
Bankstown City Lions
Finished
۱۴:۰۰
Kingborough Lions
۲
۰
Hobart United
Finished
۱۳:۳۰
Western Knights SC
۳
۰
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۶:۰۰
SWQ Thunder
۰
۷
Queensland Lions SC
Finished
۱۴:۱۵
Sydney University SFC
۳
۱
Norwest SC
Finished
۱۴:۳۰
Hakoah Sydney City East
۳
۲
Marconi Stallions
Finished
۱۴:۳۰
Perth
۱
۲
Armadale
Finished
۱۶:۳۰
Charlestown Azzurri
۰
۳
Newcastle Olympic
Finished
۱۳:۳۰
Dandenong Thunder SC
۱
۰
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۱۴:۰۰
Monaro Panthers FC
۴
۳
Canberra Olympic
Finished
۱۳:۳۰
NWS Spirit
۴
۲
Hills United Brumbies
Finished
۱۴:۰۰
Hellenic Athletic Club
۱
۲
Mindil Aces
Finished
۱۴:۱۵
Arncliffe Aurora
۱
۲
Parramatta FC
Finished
۱۳:۳۰
Melbourne Knights
۱
۰
Collingwood FC
Finished
۱۴:۰۰
Greece
Super League
AEK Athens
۲
۱
Olympiakos Piraeus FC
inprogress
۲۱:۳۰
Pas Giannina
۰
۲
Aris Thessaloniki
inprogress
۲۱:۳۰
FC PAOK Thessaloniki
۲
۰
Panathinaikos
inprogress
۲۱:۳۰
Netherlands
Eerste Divisie (Jupiler League)
ADO Den Haag
۰
۰
FC Eindhoven
inprogress
۲۲:۳۰
Morocco
Botola Pro
HUSA Agadir
۲
۲
Olympique de Safi
Finished
۰۰:۰۰
Malaysia
Super League
Kedah
۰
۰
Negeri Sembilan
Finished
۱۷:۳۰
Penang FC
۲
۴
Sabah
Finished
۱۷:۳۰
Sarawak
۱
۲
Kuala Lumpur FA
Finished
۱۶:۴۵
Brazil
Serie D Group 8
Azuriz
۰
۰
EC Prospera Criciuma
Finished
۰۲:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Daejeon Citizen
۴
۳
Busan I. Park
Finished
۱۴:۳۰
Seoul E-Land FC
۳
۱
Gimpo Citizen
Finished
۱۵:۰۰
Jeonnam Dragons
۲
۰
FC Anyang
Finished
۱۴:۳۰
Chile
Primera B
Santiago Morning
۱
۱
Melipilla
Finished
۰۰:۰۰
Santiago Wanderers
۰
۰
C.D. Universidad de Concepcion
Finished
۰۲:۳۰
CD Puerto Montt
۲
۱
Union San Felipe
Finished
۰۲:۳۰
Mexico
Liga MX Femenil
Chivas Guadalajara (W)
۲
۰
Tigres Uanl (W)
Finished
۰۴:۳۰
Monterrey (W)
۲
۱
Pachuca (W)
Finished
۰۶:۳۵
Uruguay
Primera Division
Boston River
۲
۳
Liverpool FC Montevideo
Finished
۰۱:۳۰
Paraguay
Primera Division
Guarani Asuncion
۳
۰
12 de Octubre
Finished
۰۴:۳۰
Argentina
Primera B Nacional
Deportivo Moron
۰
۰
CA All Boys
Finished
۰۲:۴۰
Ferro Carril Oeste
۱
۰
Guillermo Brown
Finished
۰۲:۳۰
Almirante Brown
۲
۲
Villa Dalmine
Finished
۰۴:۴۰
Saudi Arabia
Division 1
Ohod Madinah
۲
۰
Al Nahdha Dammam
inprogress
۲۱:۰۵
Al Adalah
۰
۰
Al-Khaleej
inprogress
۲۲:۳۰
Jeddah Club
۱
۰
Al Kholood
inprogress
۲۱:۰۵
Al-Shoalah
۲
۲
Al-Wahda
Finished
۲۰:۳۵
Al Sahel
۴
۱
Al Kawkab
Finished
۲۰:۳۰
Colombia
Primera B
Tigres FC
۰
۱
Deportes Quindio
Finished
۰۵:۳۰
Portugal
U19 Championship
SL Benfica U19
۳
۰
Estoril U19
inprogress
۲۱:۰۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A1 Women
SC Internacional (W)
۱
۱
Cruzeiro (W)
Finished
۰۱:۰۰
Turkey
3. Lig
Kutahyaspor
۰
۰
Artvin Hopaspor
Finished
۱۷:۳۰
Fethiyespor
۲
۱
Ofspor
inprogress
۲۱:۳۰
Icel Idmanyurdu Spor
۲
۰
Orduspor 1967
inprogress
۲۱:۳۰
Bursa Yildirim Spor
۰
۱
Arnavutkoy
Finished
۱۷:۳۰
Venezuela
Segunda Division
Rayo Zuliano
۱
۰
Academia Rey
Finished
۰۱:۳۰
Ethiopia
Premier League
Bahir Dar Kenema FC
۱
۰
Adama City FC
Finished
۱۴:۳۰
Arba Minch City FC
۲
۱
Hawassa Kenema
Finished
۱۷:۳۰
Addis Ababa
۱
۱
Dire Dawa
Finished
۱۱:۳۰
Chile
Primera Division
Curico Unido
۴
۱
Audax Italiano Santiago
Finished
۰۵:۰۰
Estonia
Meistriliiga
JK Tammeka Tartu
۱
۳
JK Tallinna Kalev
Finished
۱۹:۳۰
Flora Tallinn
۴
۰
FC Kuressaare
inprogress
۲۱:۳۰
United States
MLS Next Pro League
Philadelphia Union II
۱
۰
Orlando City II
Finished
۰۳:۳۰
Ecuador
Serie A
Gualaceo SC
۲
۱
Guayaquil City
Finished
۰۴:۳۰
Jamaica
Premier League
Vere United FC
۰
۰
Portmore United
Finished
۰۲:۳۰
Tivoli Gardens
۳
۱
Molynes United FC
Finished
۰۵:۰۰
Australia
NPL Victoria 2
Pascoe Vale SC
۱
۲
Kingston City
Finished
۱۴:۰۰
Iceland
U19 League
Fjolnir U19
۲
۰
Vikingur Reykjavik U19
inprogress
۲۲:۳۰
Stjarnan/KFG/Alftanes U19
۰
۱
FH Hafnarfjordur U19
inprogress
۲۲:۰۰
IA/Kari/Skallag U19
۱
۰
Fylkir / Ellidi U19
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro B
Ituano SP
۱
۱
Gremio RS
Finished
۰۳:۳۰
Portugal
Taca Revelacao U23
Benfica U23
۱
۰
Estoril U23
inprogress
۱۴:۳۰
Maritimo U23
۰
۲
Braga U23
Finished
۱۸:۰۰
Nepal
C Division
Swoyambhu Club
۱
۰
Oasis Club
Finished
۱۱:۳۰
Sanepa Club
۳
۱
Manohara Utd
inprogress
۱۴:۴۵
Bangladesh
Championship League
Wari Club
۰
۱
Gopalgonj SC
Finished
۱۴:۳۰
BFF Elite Academy
۰
۱
Azampur FC Uttara
Finished
۱۶:۴۵
Egypt
Division 2
El Alameen
۲
۰
El Badari
Finished
۱۸:۳۰
England
Premier League 2 Division 2
Wolverhampton U23
۰
۰
Norwich U23
inprogress
۲۲:۳۰
Nigeria
Premier League Women
Edo Queens (W)
۰
۱
Nasarawa Amazons (W)
Finished
۱۶:۳۰
Naija Ratels (W)
۰
۴
Bayelsa Queens FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
Algeria
U21 League 1
MC Oran U21
۱
۰
CR Belouizdad U21
Finished
۱۹:۳۰
Argentina
Primera A Women
CA Independiente (W)
۷
۰
Deportivo Espanol (W)
Finished
۲۰:۳۰
Huracan (W)
۰
۰
Ferro Carril Oeste (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Cearense 2
Horizonte FC
۰
۰
Floresta EC
inprogress
۲۲:۳۰
Guarani de Juazeiro
-
-
Cariri CE
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Estonia
U19 League
Tallinna JK Legion U19
۲
۲
Nomme United U19
Finished
۱۸:۳۰
FC Flora Tallinn U19
۰
۴
Tartu JK Tammeka U19
Finished
۱۸:۳۰
Gambia
Division 2
Greater Tomorrow FC
۳
۲
Gunjur United
Finished
۲۰:۳۰
Tallinding United
۱
۲
Red Hawks
Finished
۲۰:۳۰
Italy
Serie C
AC Monopoli
-
-
Catanzaro
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Juventus U23
-
-
Padova
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
ACD Virtus Entella
-
-
Palermo
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Feralpisalo
-
-
AC Reggiana 1919
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Tunisia
Ligue 1, Championship Group
US Monastir
۱
۰
CS Sfaxien
Finished
۱۹:۳۰
England
U23 Development League
Bristol City U23
۰
۲
Coventry City U23
inprogress
۲۲:۳۰
Philippines
PFL Cup
Kaya FC
۰
۰
Stallions FC
Finished
۱۳:۳۰
Iran
2nd Division
Navad Urmia
۰
۰
Van Pars Naghsh Jahan
Finished
۱۷:۰۰
Oghab Tehran
۰
۰
Mes Novin Kerman
Finished
۱۸:۰۰
Tanzania
Premier League
Biashara United FC
۱
۲
Namungo FC
Finished
۱۷:۳۰
Mbeya Kwanza FC
۰
۱
Geita Gold FC
Finished
۱۵:۳۰
Austria
Landesliga
Usv Mettersdorf
۲
۱
SC Liezen
inprogress
۲۱:۳۰
Furstenfeld
۱
۱
Voitsberg
inprogress
۲۱:۳۰
SV Wildon
۰
۰
SV Frauental
inprogress
۲۱:۳۰
USV Gnas
۲
۰
Ilzer SV
inprogress
۲۱:۳۰
Weinland Gamlitz
۱
۰
SV Lebring
inprogress
۲۱:۳۰
Austria
Regionalliga Middle
Spittal
۲
۳
WAC Amateure Sankt Andre II
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Serie D Group 5
Anapolis FC
۱
۰
Costa Rica EC
Finished
۰۳:۳۰
Denmark
Danmarksserien, Group 2
Skovshoved
۱
۰
Taarnby FF
inprogress
۲۱:۳۰
Denmark
U19 Ligaen
FC Copenhagen U19
۰
۳
FC Nordsjaelland U19
Finished
۲۰:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al Quwa/Jawiya
۰
۲
Al Shorta
inprogress
۲۱:۳۰
Denmark
Reserve League
Odense BK Reserves
۰
۲
Silkeborg Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Algeria
Division 1
JS Kabylie
۲
۱
JS Saoura
inprogress
۲۱:۰۰
Mali
Premiere Division
AS Korofina
۰
۱
AS Olympique de Missira
inprogress
۲۱:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
Rydalmere Lions
۱
۴
Inter Lions FC
Finished
۱۴:۱۵
Argentina
Reserve League
Ferro Carril Oeste Reserves
۲
۱
CA San Telmo Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Almirante Brown Reserves
۱
۲
Chacarita Juniors Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Argentino Quilmes Reserves
۰
۰
Acassuso Reserves
Finished
۲۰:۳۰
Sacachispas Reserves
۱
۴
Almagro Reserves
Finished
۱۹:۰۰
Puerto Nuevo Reserves
۱
۱
Lujan Reserves
Finished
۱۸:۰۰
Ferrocarril Midland Reserves
۲
۱
Sportivo Italiano Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Excursionistas Reserves
۲
۱
El Porvenir Reserves
Finished
۱۹:۳۰
San Martin Burzaco Reserves
۱
۰
General Lamadrid Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
CA Fenix Pilar Reserves
۳
۶
UAI Urquiza Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Villa Dalmine Reserves
۰
۱
All Boys Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Argentino Merlo Reserves
۰
۰
Berazategui Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Atlanta Reserves
۲
۱
Deportivo Laferrere Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Leandro N. Alem Reserves
۰
۰
Deportivo Riestra Reserves
Cancelled
۲۱:۳۰
Estudiantes BA Reserves
۰
۰
Deportivo Camioneros Reserves
inprogress
۲۲:۰۰
Nueva Chicago Reserves
۰
۰
CSD Flandria Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
Germany
Regionalliga Bayern
Viktoria Aschaffenburg
۱
۲
1.FC Schweinfurt 05
inprogress
۲۱:۳۰
Botswana
Premier League
Gaborone United
۱
۰
Jwaneng Galaxy FC
Finished
۲۰:۳۰
Faroe Islands
1. Deild
Vikingur Gota II
۴
۳
B36 Torshavn II
inprogress
۲۱:۳۰
Malaysia
FA Cup
Perlis United FC
۰
۳
Kuching FA
Finished
۱۷:۳۰
Denmark
Danmarksserien, Group 1
Allerod FK
۵
۱
Herstedoster IC
inprogress
۲۱:۳۰
Uganda
Super League Women
Kawempe Muslim FC (W)
۲
۰
Lady Doves FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Kampala Queens (W)
۱
۰
Olila High School (W)
Finished
۱۷:۳۰
Uganda Martyrs (W)
۵
۱
She Maroons (W)
Finished
۱۷:۳۰
Rines SS (W)
۱
۱
UCU Lady Cardinals (W)
Finished
۱۷:۳۰
Tooro Queens (W)
۰
۱
She Corporate (W)
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Mineiro 2
Boa Ec
۱
۰
Betim FC
Finished
۰۳:۰۰
Malaysia
Premier League
Skuad Projek
۰
۱
UITM FC
Finished
۱۶:۴۵
World
Friendly International Matches U20
Benin U20
۰
۰
Burkina Faso U20
Finished
۲۰:۳۰
Argentina
Torneo Federal A, Group B
Sol de Mayo
-
-
Sansinena
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Colombia
Regional League
Envigado FC Reserves
۴
۰
Leones Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Croatia
3. HNL
Vuteks Sloga
۲
۸
Belisce
Finished
۲۰:۰۰
Finland
Kolmonen
TPK
۰
۳
TPS II
Finished
۲۰:۴۵
VPS-j
۳
۲
Esse IK
inprogress
۲۱:۰۰
Paraguay
Division Intermedia
Sportivo San Lorenzo
۳
۰
3 de Febrero
Finished
۰۲:۴۵
Mongolia
First League
Hunters FC
۰
۴
Khukh Chononuud
Finished
۱۵:۳۰
Uruguay
Reserve League
CA Rentistas Reserves
۰
۰
Boston River Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
Liverpool Montevideo Reserves
۰
۰
Plaza Colonia Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
India
Delhi Senior Division
Delhi Young Boys
۰
۱
Victory FC
Finished
۱۵:۴۵
Argentina
Primera B Metropolitana
CA Fenix
-
-
Comunicaciones de Bueno Aires
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۵
Turkey
U19 Elit Ligi
Trabzonspor U19
۴
۰
Altay U19
Finished
۱۳:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
Tampere United
۰
۰
Klubi 04
Finished
۱۹:۳۰
Uganda
Uganda Cup
Vipers
۴
۰
Mbarara City
Finished
۱۶:۳۰
Benin
Ligue 1
Sitatunga
۳
۰
AS Police
Finished
۱۹:۳۰
Mauritania
Mauritania Cup
FC Tevragh-Zeïne
۱
۰
Nouakchott King
inprogress
۲۰:۴۵
Croatia
Regional Cup
NK Croatia Zmijavci
۱
۰
NK Dugopolje
Finished
۲۰:۰۰
United States
USL League Two
FC Lehigh Valley United
۲
۳
West Chester United
Finished
۰۳:۳۰
Australia
Victoria NPL 2 Youth
Pascoe Vale U21
۱
۲
Kingston City U21
Finished
۱۴:۰۰
Russia
Youth Championship
FC Nizhny Novgorod U19
۱
۰
Akhmat Grozny U19
Finished
۱۴:۳۰
Sweden
U21 Allsvenskan
Djurgardens U21
۷
۱
Degerfors U21
Finished
۱۶:۳۰
Czech Republic
5. Liga
Viktoria Zizkov B
۵
۰
FK Slavoj Vysehrad B
Finished
۲۰:۰۰